Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Users browsing this forum: 3 Guest(s)

Дискусиja
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [desc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    4 9,304
 • 12 Vote(s) - 2.33 out of 5 in Average
18-08-2016, 11:26 PM
Last Post: ЈорданПетровски
Normal Threads
    0 1,997
 • 7 Vote(s) - 3.86 out of 5 in Average
13-01-2011, 01:03 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 2,215
 • 9 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
19-01-2011, 10:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 2,698
 • 7 Vote(s) - 2.86 out of 5 in Average
20-01-2011, 01:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 2,464
 • 8 Vote(s) - 2.88 out of 5 in Average
22-01-2011, 07:45 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    20 24,432
 • 8 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
12-04-2011, 10:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 5,170
 • 11 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
18-05-2011, 10:26 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 5,570
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-11-2011, 09:49 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,720
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-01-2012, 04:42 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 4,669
 • 5 Vote(s) - 2.4 out of 5 in Average
18-03-2012, 02:44 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 2,145
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-07-2013, 01:51 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 2,537
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-02-2014, 04:09 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 3,085
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-02-2014, 08:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    31 19,900
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-02-2014, 03:15 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 2,696
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-03-2014, 04:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 2,314
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-01-2015, 06:40 PM
Last Post: Администратор
    10 3,489
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-08-2018, 01:42 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 48
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-02-2019, 09:53 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 158
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-03-2019, 09:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 52
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-04-2019, 01:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread