Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 6 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    0 600
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-11-2015, 12:36 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 719
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-10-2015, 01:45 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 720
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-08-2015, 01:23 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 806
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-08-2015, 05:26 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,607
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-07-2015, 10:17 AM
Last Post: hristo
    3 1,030
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2015, 01:06 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 941
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-06-2015, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 618
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-06-2015, 12:43 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 515
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-05-2015, 10:30 AM
Last Post: hristo
    0 724
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-04-2015, 10:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 428
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-04-2015, 09:07 AM
Last Post: Flok
    3 1,031
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-03-2015, 06:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 519
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2015, 11:56 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 629
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-02-2015, 01:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 838
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-01-2015, 03:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 434
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-01-2015, 12:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 6,671
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-12-2014, 03:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,212
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-12-2014, 03:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 525
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-12-2014, 02:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 680
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-12-2014, 03:02 PM
Last Post: NGruevskisakis
   
0 456
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:59 AM
Last Post: NGruevskisakis
    8 2,674
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:49 AM
Last Post: NGruevskisakis
    0 526
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:07 AM
Last Post: NGruevskisakis
    15 2,889
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2014, 02:29 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 849
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-06-2014, 04:09 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 425
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-06-2014, 11:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 846
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-05-2014, 02:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 418
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-05-2014, 01:39 AM
Last Post: Flok
    0 495
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-05-2014, 10:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 750
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-05-2014, 01:46 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread