Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 7 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    6 1,913
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-01-2016, 02:43 AM
Last Post: МрачниотКоњаник
    0 560
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-01-2016, 06:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 395
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-12-2015, 10:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 5,353
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-12-2015, 05:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 563
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-12-2015, 03:21 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 387
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-12-2015, 04:12 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 537
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-11-2015, 12:52 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 555
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-11-2015, 12:36 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 674
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-10-2015, 01:45 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 664
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-08-2015, 01:23 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 719
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-08-2015, 05:26 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,456
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-07-2015, 10:17 AM
Last Post: hristo
    3 951
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2015, 01:06 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 843
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-06-2015, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 549
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-06-2015, 12:43 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 458
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-05-2015, 10:30 AM
Last Post: hristo
    0 673
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-04-2015, 10:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 393
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-04-2015, 09:07 AM
Last Post: Flok
    3 967
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-03-2015, 06:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 465
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2015, 11:56 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 580
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-02-2015, 01:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 788
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-01-2015, 03:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 383
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-01-2015, 12:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 6,099
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-12-2014, 03:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,125
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-12-2014, 03:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 485
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-12-2014, 02:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 590
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-12-2014, 03:02 PM
Last Post: NGruevskisakis
   
0 407
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:59 AM
Last Post: NGruevskisakis
    8 2,392
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:49 AM
Last Post: NGruevskisakis
    0 481
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:07 AM
Last Post: NGruevskisakis


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread