Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 8 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views [asc] Rating Last Post
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    39 16,851
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-10-2017, 01:38 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 10,497
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2012, 05:13 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    32 7,695
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-01-2014, 01:11 AM
Last Post: Tempo
    25 7,536
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-03-2013, 02:30 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    15 7,432
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-05-2012, 06:56 AM
Last Post: hristo
    6 6,834
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-12-2014, 03:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 6,010
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-12-2015, 05:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    14 5,404
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-11-2013, 11:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    16 4,600
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-09-2013, 04:27 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 4,484
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-09-2013, 05:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 3,951
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-12-2012, 02:24 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 3,813
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-04-2013, 02:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 3,524
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-11-2012, 06:53 PM
Last Post: Филибе
    3 3,422
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-05-2014, 02:02 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 3,395
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-05-2013, 01:35 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 3,101
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-08-2013, 06:11 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 2,991
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-01-2013, 02:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    15 2,948
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2014, 02:29 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 2,719
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:49 AM
Last Post: NGruevskisakis
    9 2,703
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-03-2014, 01:04 PM
Last Post: hristo
    7 2,616
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-07-2016, 12:40 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 2,609
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-01-2013, 06:57 PM
Last Post: Larsson
    7 2,543
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-06-2013, 03:27 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,186
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-03-2013, 11:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,180
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-12-2012, 10:52 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    14 2,136
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-07-2013, 09:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 2,069
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-01-2016, 02:43 AM
Last Post: МрачниотКоњаник
    3 1,915
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-02-2013, 01:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 1,873
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-05-2016, 11:20 PM
Last Post: МрачниотКоњаник
    5 1,780
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-02-2013, 04:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread