Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 4 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread [desc] / Author Replies Views Rating Last Post
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    1 556
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2015, 11:56 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 635
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-02-2015, 01:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 514
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-01-2016, 08:48 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    - - - 09-01-2013, 07:44 PM
Last Post: Топорчо
    3 1,320
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-07-2013, 02:32 PM
Last Post: Larsson
    1 1,395
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-01-2017, 08:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 486
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-01-2019, 04:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 623
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-11-2015, 12:36 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 614
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-11-2015, 12:52 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,363
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-08-2013, 10:27 AM
Last Post: hristo
    8 2,739
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-12-2014, 09:49 AM
Last Post: NGruevskisakis
    0 534
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-09-2018, 02:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 500
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-05-2017, 01:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 796
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-04-2019, 11:02 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,123
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-01-2014, 02:15 AM
Last Post: Flok
    0 1,217
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-02-2016, 01:29 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 159
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-08-2018, 12:21 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 444
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-04-2015, 09:07 AM
Last Post: Flok
    0 423
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-05-2014, 01:39 AM
Last Post: Flok
    6 835
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-11-2017, 12:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 3,107
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-08-2013, 06:11 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 781
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-03-2016, 02:36 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,193
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-12-2012, 10:52 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 953
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-06-2015, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,302
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-12-2012, 06:33 PM
Last Post: nescafe
    1 782
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-05-2014, 01:46 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 114
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-02-2019, 06:47 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,386
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-12-2012, 01:22 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 1,882
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-05-2016, 11:20 PM
Last Post: МрачниотКоњаник
    5 1,255
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-12-2014, 03:14 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread