Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: hristo
Users browsing this forum: 4 Guest(s)

ПОЛЕМИКИ
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [desc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Normal Threads
    - - - 11-02-2011, 04:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    - - - 26-02-2012, 09:04 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    - - - 06-03-2012, 10:31 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    15 7,458
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-05-2012, 06:56 AM
Last Post: hristo
    0 622
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-10-2012, 02:17 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 518
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-10-2012, 12:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 603
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-10-2012, 11:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 3,532
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-11-2012, 06:53 PM
Last Post: Филибе
    1 648
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-11-2012, 01:09 PM
Last Post: hristo
    0 845
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-11-2012, 11:47 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,540
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-11-2012, 02:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 10,597
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2012, 05:13 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 729
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-11-2012, 02:57 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 1,279
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-12-2012, 11:55 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 660
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
05-12-2012, 01:21 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 2,193
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-12-2012, 10:52 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 788
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-12-2012, 03:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,386
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-12-2012, 01:22 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 1,302
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-12-2012, 06:33 PM
Last Post: nescafe
    2 3,956
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-12-2012, 02:24 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 601
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-12-2012, 05:53 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 1,253
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-12-2012, 10:52 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 3,002
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-01-2013, 02:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    - - - 09-01-2013, 07:44 PM
Last Post: Топорчо
    0 624
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-01-2013, 02:45 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,756
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-01-2013, 02:01 PM
Last Post: hristo
    9 2,621
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-01-2013, 06:57 PM
Last Post: Larsson
    2 1,197
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
29-01-2013, 11:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 1,921
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-02-2013, 01:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 566
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-02-2013, 02:30 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread