Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: Solenik, ЈорданПетровски, 782 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    52 23,305
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
19-09-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 17,555
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    9 5,305
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-12-2011, 12:50 AM
Last Post: toni_a
    123 73,440
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,051
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 2,803
 • 16 Vote(s) - 3.63 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    1 710
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
5 hours ago
Last Post: ЈорданПетровски
    163 97,892
 • 15 Vote(s) - 2.93 out of 5 in Average
15-10-2017, 11:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,823
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-10-2017, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 98
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-10-2017, 12:34 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    23 5,411
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-10-2017, 12:50 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    216 138,151
 • 1 Vote(s) - 4 out of 5 in Average
06-10-2017, 11:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    76 48,190
 • 8 Vote(s) - 2.5 out of 5 in Average
03-10-2017, 01:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    38 717
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-10-2017, 03:49 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 28
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-10-2017, 12:00 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    14 237
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-09-2017, 06:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 162
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-09-2017, 04:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 82
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-09-2017, 11:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 50
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-09-2017, 01:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    135 29,481
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-08-2017, 10:26 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 64
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
31-08-2017, 10:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 80
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
29-08-2017, 12:31 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 168
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-08-2017, 01:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    18 1,392
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-08-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 109
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-08-2017, 10:45 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 294
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-08-2017, 07:45 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 121
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-08-2017, 10:15 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 49
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-08-2017, 06:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 72
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-07-2017, 04:36 AM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread