Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 47 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    29 7,585
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-05-2020, 09:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    58 28,895
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
15-02-2020, 12:31 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 23,114
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    123 91,705
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,552
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,420
 • 17 Vote(s) - 3.71 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    29 2,228
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-09-2020, 09:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 519
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-09-2020, 01:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 29
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-09-2020, 12:06 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 500
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-09-2020, 07:49 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 464
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-09-2020, 02:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 42
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-08-2020, 02:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    21 321
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-08-2020, 11:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    24 544
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-08-2020, 12:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 66
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-08-2020, 09:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    82 5,845
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-08-2020, 02:48 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1,039 1,014,340
 • 20 Vote(s) - 3.4 out of 5 in Average
18-08-2020, 12:49 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    22 207
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-08-2020, 08:03 PM
Last Post: ЈорданПетровски
   
1,068 1,182,183
 • 14 Vote(s) - 3.36 out of 5 in Average
15-08-2020, 05:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 137
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-07-2020, 04:01 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 39
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-07-2020, 02:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 34
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-07-2020, 01:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 36
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-07-2020, 09:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 75
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-07-2020, 08:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 32
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2020, 08:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    13 161
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-07-2020, 03:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 52
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-07-2020, 12:38 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 33
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2020, 01:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    11 221
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-07-2020, 10:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread