Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 42 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    29 7,513
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-05-2020, 09:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    58 28,726
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
15-02-2020, 12:31 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 22,963
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    123 91,084
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,517
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,394
 • 17 Vote(s) - 3.71 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    6 60
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 02:26 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 98
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-07-2020, 04:01 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 22
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-07-2020, 02:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 19
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-07-2020, 01:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 18
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-07-2020, 09:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 40
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-07-2020, 08:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    23 484
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-07-2020, 02:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 414
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-07-2020, 01:53 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    19 292
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-07-2020, 02:04 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 20
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2020, 08:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    13 138
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-07-2020, 03:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 33
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-07-2020, 12:38 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 21
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-07-2020, 01:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    11 187
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-07-2020, 10:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    33 399
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
05-07-2020, 02:54 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    75 1,259
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
02-07-2020, 02:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    10 281
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-07-2020, 12:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 23
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-06-2020, 03:05 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 15
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-06-2020, 01:21 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 86
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-06-2020, 07:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    72 980
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-06-2020, 02:41 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    32 737
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-06-2020, 09:13 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    63 5,579
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-06-2020, 08:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread