Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 89 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    52 23,361
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
19-09-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 17,633
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    9 5,320
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-12-2011, 12:50 AM
Last Post: toni_a
    123 73,747
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,060
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 2,815
 • 16 Vote(s) - 3.63 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    16 275
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 01:07 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 63
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-11-2017, 03:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 22
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-11-2017, 02:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    26 5,615
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-11-2017, 01:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    41 854
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-11-2017, 12:58 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 84
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-11-2017, 02:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 38
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-11-2017, 02:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    138 29,702
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-11-2017, 12:11 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    16 1,628
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-11-2017, 03:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,295
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-11-2017, 05:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 43
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-11-2017, 02:51 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 233
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-11-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 60
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-10-2017, 04:46 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    217 138,665
 • 1 Vote(s) - 4 out of 5 in Average
28-10-2017, 08:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 55
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-10-2017, 01:27 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 867
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-10-2017, 07:17 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 44
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-10-2017, 06:05 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 38
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-10-2017, 04:02 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 486
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-10-2017, 03:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 219
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-10-2017, 11:35 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,458
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
17-10-2017, 01:38 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    163 98,214
 • 15 Vote(s) - 2.93 out of 5 in Average
15-10-2017, 11:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,915
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-10-2017, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread