Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 66 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    56 27,112
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
08-06-2019, 02:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    26 6,680
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-03-2019, 10:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 21,697
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    123 86,177
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,388
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,249
 • 17 Vote(s) - 3.71 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    1 7
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 10:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 95
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 09:55 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    15 61
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-08-2019, 11:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 12
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-08-2019, 03:02 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 119
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-08-2019, 11:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 22
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-08-2019, 05:00 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    31 179
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-08-2019, 02:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 32
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-08-2019, 06:57 PM
Last Post: montehristo
    5 74
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-08-2019, 12:43 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    10 93
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
17-08-2019, 06:54 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 123
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-08-2019, 09:51 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 31
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-08-2019, 01:17 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    14 665
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-08-2019, 11:03 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 28
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-08-2019, 10:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    64 586
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-08-2019, 07:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    11 115
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-08-2019, 04:12 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 74
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-08-2019, 04:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    25 371
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-07-2019, 01:15 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    308 258,923
 • 6 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
27-07-2019, 12:14 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    10 108
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-07-2019, 01:56 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 45
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-07-2019, 11:02 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 67
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-07-2019, 02:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 60
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-07-2019, 09:04 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread