Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 75 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    52 24,848
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
19-09-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 19,376
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    9 5,764
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-12-2011, 12:50 AM
Last Post: toni_a
    123 78,783
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,195
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,000
 • 16 Vote(s) - 3.63 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    40 895
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
8 hours ago
Last Post: ЈорданПетровски
    1 23
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-05-2018, 05:32 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 171
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-05-2018, 07:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    20 2,019
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-05-2018, 02:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 86
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-05-2018, 05:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 37
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-05-2018, 04:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    230 147,941
 • 1 Vote(s) - 4 out of 5 in Average
17-05-2018, 12:45 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    44 1,265
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-05-2018, 09:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    10 424
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-05-2018, 08:05 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 327
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-05-2018, 11:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 62
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-05-2018, 02:13 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 145
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-05-2018, 11:19 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 22
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-05-2018, 10:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 97
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-04-2018, 11:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 45
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-04-2018, 12:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 530
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-04-2018, 01:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 259
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-04-2018, 01:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 171
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-04-2018, 02:33 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 65
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
09-04-2018, 09:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 71
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-04-2018, 10:32 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 93
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-03-2018, 01:19 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    17 314
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-03-2018, 02:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 109
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-03-2018, 08:31 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread