Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: Црн Душко, 63 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    56 27,300
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
08-06-2019, 02:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    26 6,759
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-03-2019, 10:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 21,922
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    123 86,886
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,410
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,275
 • 17 Vote(s) - 3.71 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    18 153
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 03:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    28 444
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 03:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    23 305
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-10-2019, 08:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 47
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
12-10-2019, 08:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    10 176
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-10-2019, 07:11 PM
Last Post: Црн Душко
    34 3,283
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-10-2019, 03:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    21 108
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-10-2019, 02:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    56 168
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
09-10-2019, 10:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    22 551
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-10-2019, 10:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
  1eek 1 27
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-10-2019, 10:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 31
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
08-10-2019, 12:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    17 146
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-10-2019, 11:01 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 134
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-10-2019, 09:22 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    77 42,093
 • 6 Vote(s) - 4.5 out of 5 in Average
07-10-2019, 05:06 PM
Last Post: montehristo
    4 272
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-10-2019, 04:52 PM
Last Post: montehristo
    7 297
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-10-2019, 03:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    240 164,558
 • 1 Vote(s) - 4 out of 5 in Average
06-10-2019, 03:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 22
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-10-2019, 12:34 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 73
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-09-2019, 12:34 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 23
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-09-2019, 02:02 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 41
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-09-2019, 07:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 67
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-09-2019, 01:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 37
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-09-2019, 03:21 PM
Last Post: Црн Душко


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread