Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 121 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    52 23,357
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
19-09-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 17,625
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    9 5,317
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-12-2011, 12:50 AM
Last Post: toni_a
    123 73,693
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,060
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 2,814
 • 16 Vote(s) - 3.63 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    40 802
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
2 hours ago
Last Post: ЈорданПетровски
    1 74
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 02:33 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 28
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 02:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    138 29,681
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-11-2017, 12:11 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    24 5,573
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-11-2017, 12:13 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    16 1,626
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-11-2017, 03:58 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,295
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-11-2017, 05:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 43
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
04-11-2017, 02:51 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 233
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-11-2017, 12:57 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 60
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-10-2017, 04:46 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    217 138,618
 • 1 Vote(s) - 4 out of 5 in Average
28-10-2017, 08:25 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 53
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-10-2017, 01:27 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 863
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-10-2017, 07:17 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 42
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-10-2017, 06:05 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 38
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-10-2017, 04:02 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 486
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-10-2017, 03:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 216
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
19-10-2017, 11:35 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,455
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
17-10-2017, 01:38 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    163 98,173
 • 15 Vote(s) - 2.93 out of 5 in Average
15-10-2017, 11:29 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 1,910
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-10-2017, 02:42 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 114
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-10-2017, 12:34 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    76 48,374
 • 8 Vote(s) - 2.5 out of 5 in Average
03-10-2017, 01:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 34
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-10-2017, 12:00 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread