Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: 82 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    56 26,938
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
08-06-2019, 02:08 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    26 6,627
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-03-2019, 10:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 21,586
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    123 85,776
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,372
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,230
 • 17 Vote(s) - 3.71 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    0 8
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
7 hours ago
Last Post: ЈорданПетровски
    3 55
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10 hours ago
Last Post: ЈорданПетровски
    25 262
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11 hours ago
Last Post: ЈорданПетровски
    0 19
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
Yesterday, 01:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    23 304
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-07-2019, 12:49 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 85
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-07-2019, 11:12 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 47
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-07-2019, 02:59 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 88
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-07-2019, 04:24 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 37
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-07-2019, 11:18 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 36
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-07-2019, 09:04 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    15 579
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-07-2019, 02:14 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    18 135
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2019, 11:04 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    27 313
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
07-07-2019, 12:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 71
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
05-07-2019, 10:21 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 28
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
03-07-2019, 06:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 68
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-07-2019, 02:18 AM
Last Post: montehristo
    19 231
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-07-2019, 01:27 AM
Last Post: ЈорданПетровски
   
459 581,541
 • 14 Vote(s) - 2.93 out of 5 in Average
02-07-2019, 12:02 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    26 2,957
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-07-2019, 08:45 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 141
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-06-2019, 11:40 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    51 1,447
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-06-2019, 10:17 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    11 93
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-06-2019, 10:03 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 52
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
23-06-2019, 09:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread