Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Boris Lazarov
Users browsing this forum: montehristo, Администратор, Васил, 26 Guest(s)

Политика
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
    29 7,611
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-05-2020, 09:06 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    58 28,926
 • 7 Vote(s) - 3.29 out of 5 in Average
15-02-2020, 12:31 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 23,134
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-11-2014, 10:45 AM
Last Post: hristo
    123 91,789
 • 6 Vote(s) - 3.33 out of 5 in Average
10-11-2011, 03:50 AM
Last Post: Makedonec
    - - - 13-08-2011, 01:40 AM
Last Post: toni_a
  exlm 0 3,558
 • 13 Vote(s) - 3.77 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:42 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 3,430
 • 17 Vote(s) - 3.71 out of 5 in Average
29-12-2009, 10:59 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    1 8
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
1 hour ago
Last Post: ЈорданПетровски
    38 528
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
29-09-2020, 03:05 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    6 1,281
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
29-09-2020, 11:18 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    29 2,258
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
21-09-2020, 09:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    4 526
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-09-2020, 01:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 37
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-09-2020, 12:06 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 470
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-09-2020, 02:10 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 49
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-08-2020, 02:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    21 326
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-08-2020, 11:46 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    24 557
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-08-2020, 12:39 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 78
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-08-2020, 09:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    82 5,901
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-08-2020, 02:48 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1,039 1,015,430
 • 20 Vote(s) - 3.4 out of 5 in Average
18-08-2020, 12:49 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    22 216
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
15-08-2020, 08:03 PM
Last Post: ЈорданПетровски
   
1,068 1,183,295
 • 14 Vote(s) - 3.36 out of 5 in Average
15-08-2020, 05:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    12 139
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-07-2020, 04:01 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 42
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-07-2020, 02:41 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 36
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
25-07-2020, 01:08 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 39
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-07-2020, 09:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 80
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
24-07-2020, 08:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 33
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
11-07-2020, 08:50 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    13 169
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-07-2020, 03:16 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 55
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
10-07-2020, 12:38 PM
Last Post: ЈорданПетровски


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread