Добредојдовте
 • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
 • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
 • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Пеницилин, Gnoj
Users browsing this forum: 34 Guest(s)

Историjа
Thread / Author Replies Views Rating Last Post [asc]
Forum Announcements
    В А Ж Н О !!!!!!! - - - 16-02-2010, 12:05 AM
Important Threads
  exlm 0 3,332
 • 10 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
16-01-2010, 09:48 PM
Last Post: perfectford
  doc 0 2,363
 • 7 Vote(s) - 3.14 out of 5 in Average
29-12-2009, 11:02 PM
Last Post: perfectford
Normal Threads
    0 18
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
20-08-2019, 10:54 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 106
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
22-07-2019, 09:28 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    5 1,158
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
22-07-2019, 03:56 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 138
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
26-06-2019, 09:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 139
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
17-05-2019, 08:26 PM
Last Post: montehristo
    0 181
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
14-04-2019, 02:36 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 173
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
30-03-2019, 10:20 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    341 291,212
 • 10 Vote(s) - 2.5 out of 5 in Average
25-03-2019, 11:34 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 152
 • 1 Vote(s) - 3 out of 5 in Average
13-03-2019, 10:27 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    7 1,924
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
13-02-2019, 04:44 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 313
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-01-2019, 05:00 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    109 87,491
 • 6 Vote(s) - 3.17 out of 5 in Average
19-01-2019, 03:13 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    36 23,781
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
08-01-2019, 02:30 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    9 4,051
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
02-01-2019, 11:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 476
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-12-2018, 02:55 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 294
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
02-12-2018, 11:37 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 298
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
05-11-2018, 02:23 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    3 2,087
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-10-2018, 05:52 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 209
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
27-10-2018, 07:31 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    15 7,357
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
18-10-2018, 01:32 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 253
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
16-10-2018, 12:34 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    8 494
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
18-09-2018, 04:07 PM
Last Post: Вовата
    606 538,808
 • 11 Vote(s) - 3.91 out of 5 in Average
18-09-2018, 03:50 PM
Last Post: Вовата
    2 183
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
05-09-2018, 11:41 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 237
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
06-07-2018, 02:16 AM
Last Post: ЈорданПетровски
    0 223
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
01-06-2018, 11:45 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    2 2,019
 • 1 Vote(s) - 5 out of 5 in Average
12-05-2018, 11:47 PM
Last Post: ЈорданПетровски
    1 529
 • 0 Vote(s) - 0 out of 5 in Average
28-04-2018, 01:11 AM
Last Post: Васил


  1 new thread
  Hot Thread (New)
  Hot Thread (No New)
  No New Posts
  Contains Posts by You
  Locked Thread